Wiadomości - Unia Gniewkowo

Przejdź do treści

Życzenia

🎄 Z okazji świąt Bożego Narodzenia, wszystkim naszym kibicom, sympatykom, sponsorom, zawodnikom, trenerom, działaczom, rywalom, sędziom oraz mieszkańcom Gniewkowa i okolicznych miejscowości życzymy niewyczerpanych pokładów zdrowia, szczęścia i uśmiechów losu. No i pieniędzy – przydadzą się... 😉
❤️💚🖤

Budżet obywatelski

Drodzy kibice❗
Trwa głosowanie na VII edycję budżetu obywatelskiego. Wśród projektów w okręgu MIASTO jest doposażenie Stadionu Miejskiego (nowe boksy dla rezerwowych, tablica wyników i nowe pomieszczenie gospodarcze)

10 000 tys. złotych dla Unii Gniewkowo

W ramach Rządowego Programu "Klub" - edycja 2021 klub otrzymał dofinansowanie ze środków finansowych Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej na realizację zadania publicznego polegającego na rozwijaniu sportu dzieci i młodzieży.

Podsumowanie sierpniowych zmagań

Za nami pierwszy miesiąc ligowych rozgrywek w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022. W sierpniu pierwsza drużyna Unii Gniewkowo rozegrała 4 mecze (2 u siebie i 2 na wyjeździe). Bilans Unitów to 6 punktów, co na chwilę obecną daje drużynie 10 miejsce w tabeli.

Zawiadomienie o zwołaniu Walnego Zebrania MLKS "Unia" Gniewkowo

Zarząd MLKS "UNIA" Gniewkowo z siedzibą w Gniewkowie przy ul. Parkowej 2b, wpisanego do rejestru stowarzyszeń pod numerem KRS 0000217021, działając na podstawie § 23 pkt 1 i 2, zwołuje Zwyczajne Walne Zebranie, które odbędzie się w dniu 19 lipca 2021 roku o godz. 18:00 I termin, 18:15 II termin, w Sali MGOKSiR w Gniewkowie przy ul. Dworcowej 5.

Prezent od firmy OZETEL

Prowadzona przez pana Antoniego Nowackiego firma OZETEL (ozetelfotowoltaika.pl) z Suchatówki przekazała klubowi dwa worki piłek na potrzeby drużyn żaków i orlików.
Serdecznie dziękujemy

Rozgrywki IV ligowe wstrzymane

W dniu wczorajszym rząd wprowadzil rozporządzenie w którym znalazł się zapis nakazujący zamknięcie obiektów sportowych. W związku z powyższym mecz Unia Gniewkowo - Lech Rypin został odwołany. W przyszłym tygodniu dojdzie do spotkaniaw Bydgoszczy
Unia Gniewkowo
Wróć do spisu treści