Wiadomości - Unia Gniewkowo

Przejdź do treści

10 000 tys. złotych dla Unii Gniewkowo

W ramach Rządowego Programu "Klub" - edycja 2021 klub otrzymał dofinansowanie ze środków finansowych Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej na realizację zadania publicznego polegającego na rozwijaniu sportu dzieci i młodzieży.

Podsumowanie sierpniowych zmagań

Za nami pierwszy miesiąc ligowych rozgrywek w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022. W sierpniu pierwsza drużyna Unii Gniewkowo rozegrała 4 mecze (2 u siebie i 2 na wyjeździe). Bilans Unitów to 6 punktów, co na chwilę obecną daje drużynie 10 miejsce w tabeli.

Zawiadomienie o zwołaniu Walnego Zebrania MLKS "Unia" Gniewkowo

Zarząd MLKS "UNIA" Gniewkowo z siedzibą w Gniewkowie przy ul. Parkowej 2b, wpisanego do rejestru stowarzyszeń pod numerem KRS 0000217021, działając na podstawie § 23 pkt 1 i 2, zwołuje Zwyczajne Walne Zebranie, które odbędzie się w dniu 19 lipca 2021 roku o godz. 18:00 I termin, 18:15 II termin, w Sali MGOKSiR w Gniewkowie przy ul. Dworcowej 5.

Prezent od firmy OZETEL

Prowadzona przez pana Antoniego Nowackiego firma OZETEL (ozetelfotowoltaika.pl) z Suchatówki przekazała klubowi dwa worki piłek na potrzeby drużyn żaków i orlików.
Serdecznie dziękujemy

Rozgrywki IV ligowe wstrzymane

W dniu wczorajszym rząd wprowadzil rozporządzenie w którym znalazł się zapis nakazujący zamknięcie obiektów sportowych. W związku z powyższym mecz Unia Gniewkowo - Lech Rypin został odwołany. W przyszłym tygodniu dojdzie do spotkaniaw Bydgoszczy

Podpisanie umowy na dofinansowanie klubów sportowych

W środę prezes Tomasz Kłosowski oraz skarbnik Sławomir Graczyk gościli w Urzędzie Miejskim, gdzie z Burmistrzem Gniewkowa Adamem Straszyńskim podpisali umowę na realizację zadań z zakresu kultury i sportu w 2021 roku. Przypomnijmy, że nasz klub otrzymał z tego tytułu od Gminy Gniewkowo tysięcy złotych
Jeszcze raz dziękujemy
Unia Gniewkowo
Wróć do spisu treści